avatar która z drużyn seniorskich

autor: ~! 2011-04-09 18:14:49

avatar czemu na korzyść krysztalu ??

autor: ~redaktor 2011-04-09 18:15:37

avatar która z drużyn seniorskich prezentowała się lepiej? Czy remis jest sprawiedliwy? proszę o szczerą odpowiedź.

autor: ~kmk 2011-04-09 18:19:15

avatar Moim zdaniem korona wiecej sytuacji stwarzała..

autor: ~obserwator 2011-04-09 18:22:09

avatar Pierwsza połowe Korona grała pod wiatr i trochę ją przespała dlatego przegrywała 0-2, w drugiej mieli z wiatrem, Kryształ sie juz wypalił i udało strzelic sie dwie bramki. Mysle ze gdyby mecz trwal jeszcze kilka minut Korona strzelila by jeszcze bramke bo ciagle przewazała. A sedziowie to nie mam pytan

autor: ~redaktor 2011-04-09 18:30:46

avatar dzięki za odpowiedź. Czyli wiatr rozdawał karty!

autor: ~obserwator 2011-04-09 18:33:01

avatar No niestety...

autor: ~gosc 2011-04-09 19:08:38

avatar a pan bog kulenosil :)))))

autor: ~Kuznia 2011-04-09 19:22:04

avatar dzieki dla tych ktorzy byli na meczu i kibicowali KORONIE ladnie panowie :)

autor: ~anonim 2011-04-09 21:19:32

avatar może jakby Mac zagrał od pierwszej minuty a nie Chromiec to by nie było dwa w plecy po pierwszej połowie bo Chromiec co dzisiaj grał to masakra

autor: ~11 2011-04-09 21:59:16

avatar bravo panowie! nie ukrywam że liczyłem na 3ptk nom ale wynik cieszy :) dobrze że Siwy gra na szpicy

autor: ~noname 2011-04-09 22:05:44

avatar mecz bardzo ekscytujący podnieść się z 0-2 jest sztuką

autor: ~kibic 86 2011-04-10 08:19:32

avatar Mac jak wszedł to pokazał jest słaby a raz nawet chciał mieć asystę dla Kryształu musi więcej się angażować a przede wszystkim trenować bo młodzi do składu pukają bardzo dobry mecz Korony pokazali charakter zbrakło czasu na 3 punkty BRAWO

autor: ~kibic 2011-04-10 09:39:31

avatar Mac itp. w następnym sezonie nie ma szans...Przyjdą juniorzy, którzy dobrze grają. Tak wogole popatrzcie na juniorow teraz drugie miejsce za tydzien klepią lidera i mają 1 plac. BRAĆ PRZYKŁAD Z JUNIORÓW!

autor: ~MKS! 2011-04-10 10:05:26

avatar Byliście minimalnie lepsza drużyną od v-ce lidera! mieliście dużo dogodnych sytuacji żeby strzelić bramkę! ale niemniej jednak mecz na remis. OGÓŁEM DOBRY SPEKTAKL PRZY DOPINGU KIBICÓW JEDNEJ JAK I DRUGIEJ DRUŻYNY,AŻ CHCE SIĘ NA MECZE PRZYCHODZIĆ. POZDRAWIAM OBIE EKIPY

autor: ~anonim 2011-04-10 11:21:09

avatar Brawo brawo ;)

autor: ~do cukrowników 2011-04-10 11:25:30

avatar "Złe zdanie można powiedzieć o kibicach Korony, którzy mimo wszystko wspierali swoją drużynę, ale pozostawili butelki i śmieci, których być nie powinno!" - zainwestujcie w kosze na śmieci!! albo chociaż w worki a nie wypisujecie durnoty na swojej stronie

autor: ~robinson cruzo 2011-04-10 11:45:44

avatar Nie prowadzicie już fotorelacji z meczów ligowych?! akurat jestem w takim położeniu ze nie moge zobaczyc Korone na żywo, a dobrze byłoby zobaczyc jakies zdjecie jak moja ulubiona drużyna walczy o punkty.

autor: ~kamil 2011-04-10 12:04:17

avatar jezeli zasponsorujecie dobra lustrzanke to bd zdj.. ;p a tak na serio to moze za jakies 2-3 tyg beda robione zdj. jak dobrze pojdzie..

autor: ~Orlik 2011-04-10 13:32:55

avatar Kiedy się zaczynają rozgrywki młodzików ??

autor: ~anonim 2011-04-10 14:01:04

avatar jeszcze troche

autor: ~anonim 2011-04-10 14:26:48

avatar to nie mozecie pozyczyc lustrzanke ?!

autor: ~anonim 2011-04-10 14:32:23

avatar super królik wstawione zdjecie na stronie z podanym na dole odrazu wynikiem ;)) pieknie oby takich wiecej

autor: KroliK 2011-04-10 14:54:13

Profil KroliK w Futbolowo anonim 14:26 - a myślisz, że są chętni do pożyczania lustrzanki za 2tyś? anonim 14:33 dzięki ;]

autor: KamilxN 2011-04-10 14:58:01

Profil KamilxN w Futbolowo to nie sa jakies zwykle aparaty.. warte 500zł.. nie sadze zeby ktos chcial pozyczyc na kazdy mecz.

autor: ~Krotas 2011-04-10 15:25:19

avatar Siemka ;) Kamil jak masz jakieś fotki z tego meczu kibiców obu klubów podeślij mi na maila. Pozdro!

autor: ~Kamil 2011-04-10 16:05:32

avatar Nie mam nic.. po 1 pol Igros przegrywa z gromemm 2:1

autor: ~anonim 2011-04-10 16:35:46

avatar 60 min. Grom wygrywa już 3:1. Przewaga gospodarzy w ostatnich minutach była niewielka lecz udało im się zdobyć bramkę i podwyższyć prowadzenie.

autor: ~anonim 2011-04-10 17:01:49

avatar 88 min. GOOOOOOL !!! P. Wasilewski zamienia jedenastkę na gola! 3:2 dla Gromu. Niestety zostało mało czasu na strzelenie jeszcze jednego aby choć wywieźć jeden punkt. 90 min. Koniec spotkania. Wynik końcowy: Grom 3:2 Igros

autor: ~anonim 2011-04-10 17:50:43

avatar a jak omega-sprta

autor: ~anonim 2011-04-10 18:34:51

avatar 4-1 omega wygrala ze sparta

autor: ~kibic 86 2011-04-11 09:05:23

avatar szkoda że działacze Kryształu nie zauważyli jak zachowywał się ich pracownik pan B. ale doping z obu stron był super brawo obie ekipy

autor: ~Junior 2011-04-13 12:02:31

avatar Zapraszam Na Mecz Juniorów o 12.00 Bardzo Ciekawe Spotkanie się zapowiada .. Pomiędzy vice liderem a liderem ..

autor: ~kibic 2011-04-13 14:26:31

avatar OBIE EKIPY MUSZĄ WYGRAĆ SENIORZY I JUNIORZY!! POWODZENIA !! VIVA ŁKS !!

autor: ~kibic 2011-04-13 20:05:34

avatar Wygramy, wygramy, wygramy Echo pokonamy!!

autor: ~xxx. 2011-04-14 13:18:56