Plotki, ploteczki

• autor: KroliK, 2011-03-18 13:51

Przegląd  nowości  ze  stron  internetowych.

Newsy  i  plotki.

Dzisiaj czas na kolejny przegląd internetowej "twórczości" , pod kątem tego, co dzieje sie w klubach okręgówki

I znów niektórzy czytelnicy naszej strony zarzucą mi , że w niniejszym przeglądzie nie ująłem wszystkich witryn. Nie do końca jest to moja wina. Po prostu na kilku z nich, od dłuższego czasu nic się nie dzieje, wobec czego trudno tam mówić o nowościach. I żeby wszystko było jasne nikogo tu za nic nie krytykuję, nie moja to sprawa. A wtrąciłem te słowa tylko gwoli wyjaśnienia ewentualnych nieporozumień.

Do tej grupy powyźej doszły niestety ostatnio i inne portale, takie, gdzie wcześniej  informacji bywało sporo a strona "żyła". Administratorzy tych stron wyłączyli funkcje komentarzy i przekaz stał się jednostronny. Powód oczywiście jest znany i w jakimś tam sensie zrozumiały. Na kilku portalach ostatnio zaczęło sie gnieździć chamstwo, wulgaryzm i zdziczenie. Ale to jest przecież absolutny margines, za 10 anonimów robi często jeden . U mnie też był ostatnio nalot i póki co to uważam , że podstawowa forma obrony to ignorowanie. Można się zastanawiać czy temu komuś nie chodzi przypadkiem o to aby likwidować komentarze czy wogóle rezygnować z prowadzenia strony? Powtarzam, to jest tylko margines.

A co słychać?

Cosmos Józefów

Mamy wywiadzik  z trenerem i co najważniejsze trener kosmicznego zespołu tryska energią i myśli pozytywnie. Tak trzymać! Bo jeżeli trener byłby nastawiony pesymistycznie to gasić światło.

Echo  Zawada.

Ot i wystarczył jeden remis z Turem i nastroje już zgoła inne. Hasło : Tur to cieniasy motywuje. Choć z drugiej strony to takie znane , co tam ja, grunt , że ten drugi wypadł słabo. To buduje.

Grom Różaniec

Przekaż 1 % podatku na Grom, tylko nie ma informacji zwrotnej co ludzie o tym myślą.

Igros  Krasnobród.

W piątek Krasnobrodzka Gala Piłkarska. Już tylko ostatnie przygotowania, nominacje do nagród . Oficjana prezentacja drużyny jak w Pro Tour!

Korona  Łaszczów.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w najbliższąniedzielę , zainteresowanie ogromne. Niektórzy już pytają co tam było ?  ... i dlaczego wzmocnienń nie ma, albo tylko takie !

Omega St. Zamość.

Łukasz Sękowski  - zawodnikiem Roku 2010 według czytelników Kroniki Tygodnia i Zamość świętuje.

Sparta  Wożuczyn.

Nowy szkoleniowiec nie zamierza niczego zaniedbać, zwróci uwagę na każdy szczegól. Tym razem chłopaki dzięki nagraniu video przypatrzą się niuansom taktycznym.

Tanew Majdan St.

Co z Tą Tanwią? Ano wygląda, że nie jest wcale żle, a przynajmniej są duże i uzasadnione nadzieje, że wiosną będzie lepiej. Wyniki sparingów wielce obiecujące.

Unia  Hrubieszów.

Podobno najlepszym lekarstwem na szyderców i zazdrośników jest wygrana na boisku. Wtedy większość baranieje i nie wie co pisać.

Victoria Łukowa.

Ostatnie przymiarki do wiosennych wzmocnień. Tylko czy Hyz i Dudek , razem wzięci są lepsi od Gocha ?

źródło:turturobin.futbolowo.pl