Dyda

Borowiak

Bataszow

Chromiec

Z zaległej XIX kolejki odbyły się jedynie dwa mecze w tym Korony Łaszczów z Nordem Wysokie oraz Cosmosu z Olimpiakosem .Tuż na sam koniec meczu juniorów, pogoda pokazała, że jest nie przewidywalna, i  "lunęło" z nieba. Boisko przypominało podmokłą łąkę, lecz gdy deszcz przestał padać, arbiter poszedł ocenić boisko, po czym stwierdził, iż mecz się odbędzie. Faworytem była Korona ale warunki sprawiły że mecz mógł przynieśc niespodziewany wynik .Pierwsi rozpoczeli gracze z Wysokiego. Lecz Korona od razu ruszyła do ataku, próbując strzelić bramkę, uniemożliwiała to woda w której piłka się zatrzymywała. Lub też dobre interwencje Łukasza Szostaka. Nasi piłkarze nie poddawali się i skutecznie walczyli do końca każdej akcji, głównie to "My" byliśmy przy piłce. Od czasu do czasu, piłkarze Nordu przeprowadzali akcje pod bramkę drużyny z Łaszczowa. Tak też pierwsza połowa była gównie obroną Nordu oraz niecelnych strzałach Koroniarzy. Druga połowa należała już gównie do Łaszczowa. Tuż po pierwszym gwizdku arbitra w drugiej połowie, nasi piłkarze ruszyli od razu do przodu, tym samym wywalczyli rzut z autu, Borowiak dorzuca piłkę do Brytana ten dośrodkowuje w pole bramkowe, Dyda ubiega bramkarza i zdobywa pierwszą bramkę. W 50 minucie mogłoby już być 2:0 dla Korony po wymianie piłkę Lechowicza z Brytanem, ten zaś po efektownym strzale trafił w poprzeczkę.
Chwilę później w pole karne wchodzi Patryk Lechowicz, kiwką zwodzi zawodników po czym z ok 10 metra oddaje strzał, piłka mija bramkarze kierując się w stronę światła bramki, lecz niefortunnie zatrzymuje się na wodzie. Zawodnicy próbują dobić lecz uniemożliwiają im obrońcy Nordu. Po czym sędzia dyktuje faul na korzyść gości.54 minuta należała dla młodego wychowanka Korony, Krzysztofa Chromca, który to dostaje piłkę w prawym narożniku 16-nastki i bez chwili zawahania kieruje piłkę po długim rogu. I tak tez Korona prowadzi już 2:0. Kolejna akcja również wyszła skutecznie, po dośrodkowaniu z prawej strony w pole bramkowe wprost na głowę Borowiaka - 3:0 dla Łaszczowa. W 63 minucie następuje zmiana taktyczna, za Lechowicza wchodzi jeden z ulubieńców kibiców, oraz wychowanek Korony Karol Bataszow. Można nazwać go "Czarnym koniem" gdyż tuż minute po wejściu dostaję piłkę na klatkę piersiową i tak tez strzela czwartą, a za razem ostatnia bramkę w tym meczu. W 85 minucie sam na sam wychodzi z bramkarzem Mateusz Romańczuk, oddając strzał na bramkę, niestety piłka ponownie się zatrzymuję na wodzie. Kibicie byli zadowoleni z ładnej gry swoich ulubieńców. Przypomnijmy, że do drużyny wrócił Marcin Hucik, który zagrał bardzo dobry mecz. Również można było zobaczyć Bartłomieja Maca oraz Karola Bataszowa.

Skład:

KORONA: Pępiak - Mac, Chwała, Hucik, Kuźniarski, Borowiak, Martyniuk, Chromiec, Dyda (65' Knap), Brytan(80' Romańczuk), Lechowicz (62' Bataszow)

Rezerwa: Sadowski, Szarowolec, Romańczuk, Bataszow, Knap

NORD: Szostak - Dywański (74' Jakimiak), Krawiec, Jakubczak, Suski, Radecki, Goździuk (25' Kapłon), Lipilec, Kozioł (72' Koszuba), Kulikowki, Rycaj

Rezerwa:Wołoszyn- Kapłon, Kaszuba, Staniewski, Jakimiak

Żółte kartki: Martyniuk(K)

Kibiców: ok. 100

Juniorzy przegrali 0:2