Koniec sezonu 08/09

• autor: Kajan90, 2009-06-22 10:47

I wszytko jasne ...

W Niedziele 21 Czerwca rozegrano ostatnią kolejkę V ligi zamojskiej i tym samym zakończono sezon 2008/2009. Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego wyjaśniła się sytuacja w dole tabeli. Teraz możemy przedstawić tegorocznych spadkowiczów oraz drużyny które uzyskały awans do wyższych klas.
     Awans do IV ligi zapewniło sobie Roztocze Szczebrzeszyn jeszcze przed końcem sezonu, dokonało się to na boisku Korony Łaszczów, gdzie gospodarze ulegli liderowi V ligi 1:2. Miejsce na podium zajęli kolejno Huczwa Tyszowce, której nie udało się wywalczyć awansu tracąc do lidera 10 pkt., oraz Korona Łaszczów, która po dobrej grze w tym sezonie z dorobkiem 54 pkt. zajęła wysokie 3 miejsce.
    W następnym sezonie nie zobaczymy już dwóch tegorocznych beniaminków, a mianowicie: Orkana Bełżec(16 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt.) Włókniarza Frampol (15 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pkt.). Wielkim zaskoczeniem jest również spadek zeszłorocznych "Rycerzy Wiosny" czyli Unii Hrubieszów, która w poprzednim sezonie na wiosnę nie przegrała żadnego meczu. W miejsce wyżej wymienionych zespołów zawitają do naszej ligi drużyny, które wywalczyły awans w A klasie, a są nimi: Granica Lubycza Królewska, Płomień Spartan Nieledew, Tur Turobin, Tanew - Majdan Satry. Niektóre z zespółw już znamy i mieliśmy przyjemność zmierzyć się z nimi na murawie inne przyjdzie nam dopiero poznać.

A oto statystyki sezonu 2008/2009

Aby sprawdzić inne statystyki takich jak: Strzelonych/Straconych Bramek, Zwycięstw/Remisów/Porażek u Siebie/Na wyjeździe/ Ogólnie itp. zapraszamy do zakładki Statystyki na stronie głównej.

autor: ~xxx 2009-06-22 20:51:37

avatar przed sezonem nie spodziewałem się miejsca na podium a tu taka miła niespodzianka gratulacje dla wszystkich zawodników

autor: ~anonim 2009-06-24 15:34:23

avatar prawdobodobnie ma dolaczyc do nas 2 bramkarz z Pogoni Łaszczowka. Sławek Szmoniewski. dzisiaj ma sie zjawic na treningu :)