Jedenastka

• autor: KroliK, 2008-11-13 16:16

Jedenastka rundy V ligi

Wspólnie z administratorami stron zamojskiej okręgówki (kilkanaście stron internetowych klubów V ligi już jest), wybieramy jedenastkę rundy zamojskiej klasy okręgowej oraz najlepszego trenera. Admini dostali już e-meile z planem głosowania. Gdy wybierzemy już jedenastkę rundy przeczytacie o tym na łamach stron klubów zamojskiej V ligi.

autor: ~Maksio 2008-11-13 17:24:31

avatar bardzo fajny pomysl :) gratulacje

autor: ~mlody 2008-11-13 17:29:17

avatar ja obstawiam ze od nas z ŁKSu wielkiego pewny moze byc Robert Martyniuk zapora nie do przejscia...Pozdro Robercik :) Jestesmy z Toba...ViVa ŁkS

autor: ~xxx 2008-11-14 12:48:31

avatar a dla mnie Dydzio i Dawid

autor: ~anonim 2008-11-14 14:41:23

avatar moim zdaniem Robert i  Dawid ze wzgedu na wiek mlody bramkarz bedzie w 11 ! :) a do Roberta MArtyniuka walczak! malo jest takich w ,,O'' lidzE! WIWA ŁKS :D

autor: ~anonim 2008-11-14 15:26:53

avatar Robert oprocz walki nie pokazal nic nadzwyczajnego, a walka odznaczal sie nie tylko on, mysle ze powinno sie od niego wymagac nieco wiecej. Dawid, Mania i moze Łukasz Dyda- oni byli trzonem.

autor: ~Obserwator 2008-11-14 15:39:33

avatar Wg mnie ani Mania Ani Dydziu Ani robert nie blyszczeli, grali swoje stac ich na znacznie wiecej a zwlaszcza roberta. Wg Dawid, a nie wiem dlaczego nikt nie wspomina o Krzysku Gmochu przeciez to najpewniejszy punkt naszej druzyny. prawie nigdy na boisku sie nie myli.

autor: ~anonim 2008-11-14 22:57:08

avatar

Korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłem krótkie podsumowanie zawodników Korony Łaszczów w rundzie jesiennej:

Dawid Pępiak (bramkarz) Wg mnie odkrycie rundy. Przez cały sezon prezentował równą formę. Nasz młody bramkarz imponował spokojem, grą na przedpolu i refleksem. Często naprawiał błędy defensorów.

Krzysztof Gmoch, Marcin Hucik (para stoperów) – nasi dwaj środkowi obrońcy mieli bardzo udaną rundę. Chyba nikt nie wyobraża sobie obrony bez Krzyśka. Doskonały w grze głową, świetny w odbiorze piłki. Swoim spokojem i doświadczeniem bije na głowę wszystkich pozostałych zawodników Korony. Marcin był próbowany na różnych pozycja. Zaczynał jako napastnik skończył jako stoper. W meczu z Cosmosem zaliczył hatrick. Gra głową to jego duży atut. Troche za ,,cicichy „ jak na obrońce. Rzadko podpowiada chłopakom.

Łukasz i Kamil Kuźniarscy (para bocznych obrońców) – zadziorność, nieustępliwość i walkę do samego końca to główne atuty braci. Po powrocie z zagranicy szybko odzyskali miejsce w składzie. Troche za mało włączają się do akcji ofensywnych, to element nad którym muszą popracować zimą.

Marcin Stefek, Robert Martyniuk (środkowi pomocnicy) – Robert to prawdziwy profesor, filar pomocy. Zawodnik obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi świetnie kreował grą drużyny z Łaszczowa. Strzelił kilka bramek. Jego partnerem był Marcin, który zasilił zespół w nowej rundzie. Próbowany był na różnych pozycjach. Swoją grą przekonał kibiców i trenera że należy mu się miejsce w pierwszym zespole.

Łukasz Dyda, Piotr Borowiak (boczni pomocnicy) – popularni Dyzio i Mania bez wątpienia czołowi pomocnicy okręgówki. Łukasz to wzór do naśladowania. Mimo że dojeżdża aż z Bełżca jest na każdym(!) treningu. Król asyst, po jego rajdach prawą stroną boiska ręce same składały się do oklasków. Wiele zagrożenia siały jego dośrodkowania czy to z akcji, czy ze stałych fragmentów gry. Lewa pomoc zarezerwowana jest dla Manii (kapitana zespołu). Podobnie jak i dydzio – świetne rajdy i znakomita gra głową. To od Niego trener zaczyna ustalanie składu.. Jego przewrotki znają wszystkie kluby okręgówki. Trudno sobie wyobrazić zespół Korony bez tych dwóch graczy. Obaj pomocnicy strzelili w sumie 11 goli!

Krzysztof Chromiec, Karol Bataszow (napastnicy) – obaj nasi młodzi napastnicy bez wątpienia mają ,,papiery na granie”. Ich walory to dobta technika, szybkość i gra kombinacyjna. Jedyny mankament to skuteczność. Karol nie grał we wszystkich meczach, jednak i tak pokazał że grę w piłke traktuje bardzo poważnie. Specjalnie przyjeżdżał z Krakowa (!) by zagrać w meczu. Szkoda że szkoła nam go ,,zabrała”. Krzysiek jest najmłodszy w drużynie ale w każdym meczu udawadnia że należy mu się miejsce w pierwszym składzie. Jest bardzo ambitny i pracowity. Jego na trening nie trzeba zapraszać.

Gdybym miał wybierać najlepszych zawodników rundy jesiennej, to byliby to: Dyda, Borowiak, Martyniuk.

autor: ~Szary9791 2008-11-14 23:09:11

avatar Ciekawy Komentarz podsumowanie :)

autor: ~KIBIC! 2008-11-15 13:20:58

avatar

napisales drogi anonimie ze krzysiek chromiec jest najmlodszym zawodnikiem ?? jeszcze zapomnials o mlodym bramkarzu ktory ma tez 17 lat tyle samo co krzysiek chromiec oni sa najmlodsi w druzynie! a co do pomocnikow srodkowych to opisales roberta martyniuka dobrze ale zastanawia mnie czego nie opisales marcina stefka jemu tez zawdzieczamy duzo !! mlody chlopak techniczny dobrze opanowanie dobee tylko brak mu troche walki!! ale ogolnie jest mocnym punktem korony!! POZDRO POPRAWILEM CIEBIE DROGI ANONIMIE! ;] VIVA ŁKS

autor: ~kibic 2008-11-15 14:35:03

avatar W podsumowaniu zawodników zapomniałeś o kilku, chociażby o Perku-mimo że różnie się prezentuje to na pewno były mecze w których zaprezentował się dobrze i też zasłużył na pochwałę. Co do Kamila Kuźniarskiego to mógłby czasami zachować więcej zimnej krwi i szybciej grac piłką, ale mimo to i tak jest dobrym zawodnikiem. Marcin Hucik-jego grę najbardziej trzeba docenić.

autor: ~anonim 2008-11-15 17:47:06

avatar wynik meczu zaległego Nord : Cosmos 6 :1