Aktualności

Wynik meczu

• autor: KroliK, 2008-10-12 22:02

Unia 0- 4 Korona

Koronawyruszyła do Hrubieszowa by zdobyć 3 punkty i swój plan wykonała w100%. Jak wiadomo w Hrubieszowie nie dzieje się teraz za dobrze,drużyna ma kłopoty a Korona złapała "wiatr w żagle" i 3 punkty ma wkieszeni. W pierwszej połowie na brak sytuacji nie można było narzekaćlecz w ciągu pierwszych 45 minut padła tylko jedna bramka którejautorem jest Dyda. W przerwie drużyna z Łaszczowa musiała usłyszeć kilka motywujących  słów od trenera Suchowierzcha gdyż ich skuteczność poprawiła się. Już 10 minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę bramkę zdobywa Bataszow, pięć minut później swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzela Dyda a w 75 minucie meczu po składnej akcji Korony Bataszowbez problemu umieszcza piłkę w siatce strzelacjąc swojego drugiego golaw spotkaniu pogrążając drużynę Unii. Gdyby piłkarze poprawili swojąskuteczność wynik mógłby być znacznie wyższy, warto również zaznaczyćiż brakowało w tym spotakniu dwóch podstawowych graczy: pomocnika Borowiaka oraz napastnika Wysockiego.

Skład Korony: Pępiak, Kuźniarski K., Gmoch, Kuźniarski Ł., Jaremko, Dyda, Martyniuk, Stefek, Romańczuk, Chromiec, Bataszow.

Skład Unii: Kozicki – Barszczewski, Skrzyński, Ślązak, Bogatko, Nowak, Pędzik, Wysocki, Otręba, Kolenda, Wierzbicki.

Bramki: Dyda x2, Bataszow x2

Juniorzykolejny raz grali w niepełnym składzie,było ich tylko 10 i musieli uznaćwyższość drużyny z Hrubieszowa. Wynik meczu 0:4. Mamy nadzieję że wnastępnym meczu wystąpią już w pełnym składzie i uradują nas kolejnymzwycięztwem