Aktualności

Prasa

• autor: KroliK, 2008-08-20 11:27

PODZIAŁ PUNKTÓW...

Drugi remis zanotowali piłkarze Olimpiakosu w jesiennej rundzie rozgrywek. Tym razem, po emocjonującym spotkaniu, podzielili się punktami z aspirującą do awansu Huczwą Tyszowce...

Olimpiakos - Huczwa 1:1 (1:1). Bramki: Karpik 14' - Świderek 35'. Sędziował: Andrzej Kucharski. Widzów: 350. Olimpiakos:Borowski - Tarnowski, Ł. Mazurek, Przytuła, Grelak, Czerw, Baran,Klecha (46' Wojda), Jasielski (65' T. Mazurek), Karpik, Dołęcki. Huczwa:Bartoszyk (70' Mac) - Sobolewski, Anioł, Czernoba (46' Leszczyński),Sioma, Walentyn, Koszałka (50' Lizak), Wasilewski, Świderek, Wuga,Pełech.

Od początku piłkarzez Tarnogrodu zagrali odważnie w ofensywie i na efekt nie trzeba byłodługo czekać. Już w 14. minucie długim wyrzutem z autu popisał się Łukasz Mazurek. Piłka minęła obrońców gości i trafiła do Karpika, który z kilku metrów nie dał szans Bartoszykowi. Faworyzowani goście natychmiast ruszyli do odrabiania strat i już minutę później mogli doprowadzić do remisu.

Źródło: Tygodnik Zamojski