Zapowiedź kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Zapowiedź 21 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Na pierwszy plan wybijają się tym razem mecze w Szczebrzeszynie i Różańcu. Nie oznacza to jednak, że pozostałe spotkania będą pozbawione emocji np. w Skierbieszowie. Ponadto aura jest nadzwyczaj sprzyjająca i sprzyja popołudniowym spacerom na piłkarskie stadiony.

Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie

Gospodarze tydzień temu niemal zszokowali swoich kibiców przegrywając ze Spartą Wożuczyn, która od 3 kolejki była jedynie dostarczycielem punktów. Jak można było przegrać u siebie mecz z tak słabiutkim przeciwnikiem wiedzą jedynie wtajemniczeni. Tym razem jest doskonała okazja, by zmazać tę sportową plamę, gdyż Sokół gościć będzie innego „potentata” ze strefy spadkowej – Spartę Łabunie. Jeśli i tego meczu gospodarze nie wygrają to oznacza, że zostali nagle oskubani z piórek.

Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa/Chmielek

Zwycięstwo Sparty w Zwierzyńcu było sensacją. Powodów do optymizmu jest jednak w Wożuczynie niewiele, gdyż szansa uratowania się zespołu przed spadkiem jest iluzoryczna. Jedna jaskółka – jak powiadają -nie czyni wiosny. Victoria natomiast jest w ścisłej czołówce tych rozgrywek i nawet ostatnia jej przegrana u siebie z Roztoczem Szczebrzeszyn nie powoduje zmniejszenia szans na zwycięstwo w starciu ze Spartą.

Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów

Roztocze złapało drugi oddech i demonstruje wysoką formę, czym dowiodło wyjazdowym zwycięstwem z mocną Victorią Łukowa/Chmielek. Korona natomiast, ku zaskoczeniu swoich sympatyków, nie poradziła sobie ostatnio ze słabym Orionem Dereźnia (Dereźnia Solska). Ten mecz to walka o prestiż, a o wygranej zdecyduje dyspozycja dnia.

Nasz typ: x.

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) – Huczwa Tyszowce

Zagrożeni spadkiem gospodarze sprawują się tej wiosny wyjątkowo dobrze. Z Orionem nie poradziły sobie drużyny zdecydowanie mocniejsze: Roztocze Szczebrzeszyn, Victoria Łukowa/Chmielek, Korona Łaszczów. Tym razem zespół beniaminka przetestuje równie silna Huczwa Tyszowce. Wynik tego testu nie musi być wcale dla gospodarzy niekorzystny.

Nasz typ: x.

Grom Różaniec – Igros Krasnobród

Grom gra ostatnio jak z nut i nawet Huczwa Tyszowce nie była zdolna tego koncertu przerwać. Igros gra solidny futbol, ale ostatnio dobrego wrażenia w Miączynie nie zostawił. Z jednej strony wybiegnie zespół o ustabilizowanej formie, będący na fali, natomiast goście nie maja nic do stracenia i powinni zademonstrować pełnię swoich możliwości.

Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów

Zwycięstwo Olimpii nad Igrosem cieszy zapewne kibiców w Miaczynie, ale nie daje przepustki do pokonania lidera rozgrywek. Unia spokojnie i metodycznie rozprawia się z kolejnymi przeciwnikami i ten los czeka pewnie Olimpię, która faworytem tego spotkania nie jest. Lider nie może jednak zlekceważyć przeciwnika.

Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka

Także tutaj zapowiada się interesująca konfrontacja zespołów sąsiadujących w ligowej tabeli. Tydzień temu Włókniarz przegrał z kretesem z Unią Hrubieszów, ale to było do przewidzenia. Nikt natomiast nie przewidział, że dobrze grająca wiosną Pogoń rozgromi 6:1 Ostoję Skierbieszów. Czyżby dobra passa piłkarzy z Łaszczówki miała trwać nadal?

Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość

Trzy ostatnie mecze Ostoja sromotnie przegrała tracąc w nich aż 13 bramek. To może zwalić z nóg każdego. Tym razem jednak nadarza się okazja przerwania tej fatalnej serii przegranych, gdyż zespół gości do ligowych potentatów nie należy. Wprawdzie Gryf wygrał ostatni mecz w Łabuniach, ale ta wygrana nie jest potwierdzeniem siły zwycięzców, lecz słabości pokonanych.