Zapowiedź kolejki

• autor: KroliK, 2014-10-24 22:42

Zapowiedź 13 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Było ciekawie w poprzedniej kolejce i ciekawie zapowiada się także w tej nielubianej przez przesądnych – trzynastą. Emocji zapewne nie zabraknie nigdzie, lecz w Łaszczowie oraz Tyszowcach będą one szczególne.

Grom Różaniec – Sparta Łabunie

Ostatnie dwie kolejki to dla gospodarzy upokarzający cykl porażek, o których za wszelką cenę chcieliby zapomnieć. To może się spełnić w myśl powiedzenia, że do trzech razy sztuka. Grom gościć będzie zespół ze strefy spadkowej, który zgromadził dotąd dwa razy mniej punktów od gospodarzy. Jednak wskazana jest ostrożność, gdyż ostatnia (3:0) z mocną przecież Huczwą Tyszowce wskazuje na to, że drużyna Sparty odzyskała utracone umiejętności gry w piłkę.

Orion Dereźnia Solska – Olimpia Miaczyn

Orion jest dotąd dostarczycielem punktów i od dawna nie widać śladu poprawy tej sytuacji. Goście natomiast przyjadą w glorii pogromcy Gromu Różaniec i bez wątpienia mają w planie wyjazd do domu z kompletem punktów. I zapewne tak się stanie, gdyż gospodarze są teraz za słabi, by temu przeszkodzić.

Nasz typ: 2.

Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol

Z grona beniaminków Włókniarz gra na razie najlepiej i najskuteczniej. Pięć wygranych spotkań zapewniło tej drużynie bezpieczne miejsce nad strefą spadkową, ale każda zdobycz punktowa jest jeszcze mile widziana. W Szczebrzeszynie nie będzie łatwo, gdyż rozeźlone porażką w Miączynie Roztocze będzie chciało odreagować stres.

Sparta Wożuczyn – Ostoja Skiebieszów

W Wożuczynie wypatrują już zimowej przerwy w rozgrywkach oznaczającej przerwę w serii porażek. Bez prawdziwej rewolucji personalnej wożuczynian czeka niechybnie spadek z ligi. Ostoja wygrała swój ostatni mecz z Roztoczem i nic nie wskazuje na ty, by miała przegrać ze Spartą.

Nasz typ: 2.

Sokół Zwierzyniec – Gryf Gmina Zamość

Od czterech kolejek Sokół nie zaznał zwycięstwa i zdobył zaledwie 1 punkt. Nadarza się okazja, by ten fatalny bilans podreperować. To jednak nie przyjdzie gospodarzom bez trudu, gdyż zespół gości gra ostatnio nie najgorzej i nie przestraszy się Sokoła.

Victoria Łukowa/Chmielek – Pogoń 96 Łaszczówka

Wygrać w Hrubieszowie udało się dotąd jedynie gospodarzom. To wielka sztuka. Podobną będzie dla drużyny gości wygrana z Victorią. Zdecydowanym faworytem jej potyczki będą gospodarze, których victoria nie jest raczej zagrożona.

Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów

W ubiegłym sezonie Korona z Unią nie wygrała, a i tym razem za faworyta uchodzą goście. Hrubieszowianie powinni jednak pamiętać, że Korona wznosi się na wyżyny w meczach z zespołami o uznanej renomie. Ostatnio w Łaszczowie przegrała Huczwa Tyszowce, a dwa punkty stracił u siebie Igros Krasnobród. To będzie ciekawe i wyrównane spotkanie.

Huczwa Tyszowce – Igros Krasnobród

Oba zespoły SA w czołówce tabeli i na początku rozgrywek były zaliczane do grona faworytów. To już jednak przeszłość. Wprawdzie gościom przysługuje tytuł wicelidera, ale w praktyce Igros utracił kontakt z liderem i mu już nie zagraża. Z Huczwą jest jeszcze gorzej, gdyż zajmuje zaledwie 7 pozycję w tabeli, a ostatnia przegrana w Łabuniach dopełniła u kibiców czary goryczy.

autor: ~kibic 2014-10-25 09:33:26

avatar małe sprostowanie Roztocze przegrało w Skierbieszowie, a nie w Miączynie pozdrawiam.