Zapowiedź kolejki

• autor: KroliK, 2014-09-13 07:17

Zapowiedź 7 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

I znowu zapowiada się ciekawie. Dotyczy to w szczególności spotkań w Różańcu

oraz w Szczebrzeszynie, gdzie dojdzie do konfrontacji zespołów ze ścisłej czołówki tabeli. Również w Zwierzyńcu kibice nie będą zapewne narzekali na brak emocji. Czy dojdzie do jakichś spektakularnych rozstrzygnięć? W piłce nożnej wszystko jest możliwe.

Ostoja Skierbieszów – Sparta Łabunie

Gospodarze ponieśli w ostatnim meczu porażkę z Gryfem Gmina Zamość i zechcą powetować

sobie tę punktową stratę, by piąć się dalej w górę tabeli. Nadarza się ku temu dobra okazja, zespół gości jest jeszcze całkowicie rozstrojony i jego gra nie może przypaść do gustu

Włókniarz Frampol – Gryf Gmina Zamość

Drużyna gości sprawia dotąd lepsze wrażenie i ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Włókniarz natomiast meczu dotąd nie wygrał, lecz wyjazdowe remisy z Huczwą Tyszowce i Koroną Łaszczów świadczą, że drużyna ma określony potencjał. Bezpośrednie starcie beniaminków, podobnie jak mecze herbowe, wyzwala dodatkowe siły i mecz może być ciekawy.

Nasz typ: x.

Olimpia Miączyn – Pogoń 96 Łaszczówka

Olimpia nie sprostała w zaległym meczu Koronie Łaszczów i teraz stracone punkty zechce odzyskać w potyczce z Pogonią 96 Łaszczówka. Nie będzie to jednak zadanie łatwe, gdyż beniaminek radzi sobie w lidze nie najgorzej. Na boisku w Miączynie każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów

Hit kolejki. W starciu w Krasnobrodzie z Igrosem Grom nie miał wiele do powiedzenia

I mecz zdecydowanie przegrał. Teraz gospodarzom przyjdzie się zmierzyć z niepokonanym dotąd liderem. Jednak dla Unii będzie to pierwsza potyczka z zespołem, który także liczy jeszcze na końcowy sukces. Porażka zepchnie gospodarzy do grona średniaków, zaś zespół Unii umocni w przekonaniu, że groźny dla nich może być jedynie Igros.

Orion Dereźnia Solska – Igros Krasnobród

Igros przyjeżdża do Dereźni Solskiej po komplet ligowych punktów. Innej opcji być nie może, gdyż grozi to utratą bezpośredniego kontaktu z liderem. Także różnica potencjałów obu drużyn i obecność Rolada Bilali w zespole gości każą upatrywać w roli faworyta przyjezdnych.

Nasz typ: 2.

Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce

Elektryzujące spotkanie. Jeszcze dwa lata temu oba zespoły walczyły ze sobą w IV lidze, a teraz rywalizują w lidze okręgowej. Jak dotąd, chęć powrotu do wyższej klasy wyraża Roztocze. Huczwa natomiast wzbudza jeszcze szacunek rywali, ale nie pretenduje do walki o cel najwyższy.

Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów

Wiadomo, derby. Drużyna Sparty wyraźnie sobie tej jesieni nie radzi i po 5 porażkach zajmuje miejsce pod koniec tabeli. Na tym etapie rozgrywek nie jest to jeszcze tragedia, ale czas zacząć zdobywać więcej punktów, tym bardziej u siebie. Na przeszkodzie stanie Korona pod wodzą piłkarskiego profesora Roberta Martynika, która zechce wywieźć z Wożuczyna komplet punktów.

Nasz typ: 2.

Sokół Zwierzyniec – Victoria Łukowa/Chmielek

Sokół wyraźnie rozwija skrzydła i wzbija się na wyższy pułap, na którym zespół gości fruwa już od ubiegłego sezonu. W Zwierzyńcu dojdzie do frapującej konfrontacji zespołów grających solidny, a zarazem widowiskowy futbol. O ostatecznym rezultacie meczu zadecyduje dyspozycja zespołów w dniu spotkania.

Nasz typ: x.

autor: ~anonim 2014-09-13 19:16:16

avatar Widac ze Pan Jamcito nie oglada meczów. Grom w Krasnobrodzie mial wiecej setek niz Igros. 3-0 to za duzy wymiar kary. Gdyby nie ten Ukrainiec (strzelil bramki dopiero w 80 i 90) to by Igros nie wygral, albo wygral jedna bramka wiec prosze nie pisac ze Grom tam nie mial za wiele do powiedzenia