Zapowiedź kolejki

• autor: KroliK, 2014-06-20 15:21

Zapowiedź 29 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Przedostatnia kolejka rozgrywek, a sprawa awansu nie jest jeszcze przesądzona. Na placu boju pozostało trzech pretendentów ostatecznego zwycięstwa: Kryształ Werbkowice, Grom Różaniec i Unia Hrubieszów. Rozstrzygnięcie może zapaść już w tej kolejce, ale o tym zdecydują rezultaty niezwykle interesujących spotkań. Kolejka zapowiada się nad wyraz atrakcyjnie.

Huczwa Tyszowce - Unia Hrubieszów

Huczwa już się nie liczy w walce o najwyższy cel, ale Unia Hrubieszów szanse na ostateczny sukces w rozgrywkach nadal zachowa pod warunkiem, że spotkanie z Huczwą rozstrzygnie na swoją korzyść. A to niełatwe zadanie, gdyż gospodarze są zespołem mocnym. Tutaj każdy wynik jest możliwy, ale wydaje się, że warto postawić na determinację drużyny gości.

Olimpia Miączyn - Korona Łaszczów

Mecz o niewielkim znaczeniu dla obu drużyn. Gospodarze zachowali status 5-ligowca i mogą jedynie awansować najwyżej na 10 miejsce w tych rozgrywkach. Większą motywacje posiada Korona, która zapewne zechce zakończyć rozgrywki na wysokim 6 miejscu w tabeli. Doświadczenie i poziom sportowy przemawiają za zespołem przyjezdnych.

Orkan Bełżec - Ostoja Skierbieszów

Orkan walczy już jedynie o honor, a Ostoja o prześcignięcie w tabeli Korony Łaszczów. Piłkarze z Bełżca przegrali w ostatniej kolejce w Łaszczowie aż 9:3, zaś skierbieszowianie zaledwie zremisowali u siebie ze Spartą Łabunie i może zechcą udobruchać swoich sympatyków wygraną.

Sparta Łabunie - Huragan Hrubieszów

Gospodarze są już zapewne myślami na wakacjach i wypoczynku od piłki. Przyjezdni osiągnęli wreszcie swój największy sukces: zdobyli punkt w rozgrywkach i uniknęli kompromitacji. Teraz mogą spokojnie przegrywać dalej.

Aleksandria Aleksandrów - Cosmos Józefów

Praktycznie spotkanie drużyn już A-klasowych. Aleksandria pozostawi po sobie wspomnienie dawnej świetności oraz opinię „ratownika” Huraganu Hrubieszów, któremu dostarczyła arcyważny punkt w rozgrywkach. Tutaj nie będzie piłkarskich fajerwerków.

Nasz typ: x.

Grom Różaniec - Igros Krasnobród

Jeden z dwóch arcyważnych spotkań tej kolejki. Grom stale liczy na potknięcie lidera, ale sam nie ma już żadnego marginesu błędu i oba czekające go mecze musi wygrać, by zachować szanse na awans. Goście w ostatniej kolejce przegrali u siebie z Kryształem i Grom liczy także na wygraną. Gospodarzom zazwyczaj i ściany sprzyjają.

Kryształ Werbkowice - Sokół Zwierzyniec

Ściany sprzyjać też będą Kryształowi. Zespół ze Zwierzyńca może już czuć się usatysfakcjonowany swoimi dokonaniami w tych rozgrywkach i nie widzieć potrzeby podjęcia ciężkiego boju z liderem, bo byłby to zbędny trud. Jednak na sukces gospodarze będą musieli rzetelnie zapracować, bo Sokół to drużyna ambitna i meczu nie odpuści.

Sparta Wożuczyn - Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejny mecz „o pietruszkę”. Oba zespoły zrobiły w tym sezonie to, co mogły, a goście zrobili nawet więcej niż od się od nich spodziewano. Spotkanie raczej pokojowe z atmosferą wakacyjnego luzu.

Nasz typ: x.