Zapowiedź kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Zapowiedź 18 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Tym razem, z wyjątkiem dwóch spotkań, ligowa kolejka zapowiada się jako spokojna. To mogą być jednak pozory, bo mecze rundy wiosennej obfitują dotąd w liczne niespodzianki i nie ma gwarancji, że w 18 kolejce będzie inaczej. Taka sytuacja cieszy kibiców, a tylko typerów wprowadza w stan wrzenia. A oto zestaw par na najbliższą ligową niedzielę:

Victoria Łukowa/Chmielek - Sparta Łabunie

Gospodarze są prawdziwą rewelacją tego sezonu a zajmowanego przez nich wysokiego miejsca w tabeli nie pamiętają najstarsi sympatycy tego klubu. Sparta na wiosnę także nie doznała jeszcze porażki uzyskując trzy punkty za gapiostwo przeciwników oraz ambitną postawę w walce z wyżej notowanym przeciwnikiem. Punkty jednak ktoś tym razem stracić musi. Możliwe też, że zostaną one sprawiedliwie podzielone.

Unia Hrubieszów - Ostoja Skierbieszów

Drugi pod względem atrakcyjności mecz tej kolejki. Unia zawzięcie walczy o zachowanie szans awansu do wyższej klasy rozgrywek natomiast Ostoja jest na tyle silna, że może sprawić w Hrubieszowie niespodziankę tym bardziej, że została u siebie tydzień temu raniona przez Koronę Łaszczów i zechce sobie tę stratę powetować.

Korona Łaszczów - Huragan Hrubieszów

W tym meczu rezultat może być tylko jeden: wygrana gospodarzy. Sympatyczna drużyna gości jest nad wyraz gościnna i rozdała przeciwnikom wszystkie swoje możliwe do zdobycia punkty. Jedyną niewiadomą przed meczem w Łaszczowie będzie wysokość wygranej podopiecznych trenera Zbigniewa Kuczyńskiego.

Huczwa Tyszowce - Cosmos Józefów

Huczwa rozpoczęła tegoroczną rundę od niespodziewanej przegranej u siebie z Ostoją. To ostudziło zapał tyszowian w walce o powrót do IV ligi. O Cosmosie mówiło się, że może nawet ze względów organizacyjnych wycofać się z rozgrywek. Jednak piłkarze z Józefowi nadal, chociaż bez wielkich sukcesów, walczą. Wydaje się, że na sukces w Tyszowcach goście liczyć nie mogą.

Olimpia Miączyn - Igros Krasnobród

Olimpia ma nad strefą spadkową 4 punkty przewagi i nie może być pewna ligowego bytu. W takiej sytuacji zespoły szukają każdej okazji do wzbogacenia swojego punktowego dorobku, tym bardziej w meczach na własnym boisku. Igros otwiera listę kandydatów do spadku, ale wiadomo, że w zimie przybyło mu sił i teraz może to wykazać w meczu z teoretycznie silniejszym zespołem.

Nasz typ: 2.

Orkan Bełżec - Sokół Zwierzyniec

Wiosenne szybowanie Sokoła rozpoczęło się od wysokiej wygranej w Aleksandrowie. Tydzień później zespół chyba usiadł na laurach i w rezultacie przegrał u siebie ze Spartą Łabunie. W Zwierzyńcu kibice sądzą, że to jedynie rezultat zwykłej w przestworzach turbulencji i liczą, że Sokół znowu szybować będzie wysoko. Orkan ten lot może jednak Sokołowi zakłócić.

Aleksandria Aleksandrów - Sparta Wożuczyn

Sympatycy Aleksandrii mogą już jedynie wspominać dni chwały swoich ulubieńców, którzy teraz znajdują się na drodze prowadzącej do A-klasy i na której zabrnęli w tym kierunku dość daleko. Sparta na wiosnę pozostaje bez zwycięstwa, ale w meczach z wiceliderem i liderem rozgrywek o punkty bardzo trudno. Jest tym razem okazja podreperować dotychczasowy bilans.

Nasz typ: 2.

Grom Różaniec - Kryształ Werbkowice

Mecz rundy. Bezpośrednie starcie lidera z wiceliderem zawsze ekscytuje i tak jest tym razem. Wygrana gospodarzy sprawia, że powiększą oni swój dystans do pretendenta o dalsze 3 punkty. Dla Kryształu przegrana oznaczać będzie stratę 6 punktów do upragnionego fotela lidera. W Różańcu zapowiada się okrutna walka na miecze i topory, bo inaczej być nie może. Każdy rezultat jest w tym arcyciekawym starciu możliwy.