ZLT

• autor: KroliK, 2014-02-25 15:57

Zamojska Liga Typerów – drugi etap

Pod komunikatem z dnia 21 stycznia br. o organizowania Zamojskiej Ligi Typerów jakiś anonim napisał: „Pomysł niegłupi, ale znając kibiców to ciężko im będzie stanąć do rywalizacji. Są mocni w gębie i wolą walić piwsko niż myśleć o wynikach w lidze”. Te słowa okazały się, niestety, prorocze. Z dniem 10 lutego 2014 r. upłynął termin oficjalnego zgłaszania przez poszczególne kluby ligi okręgowej swoich reprezentantów w ZLT.  Z przykrością stwierdzamy, że na tym etapie organizacyjnym swoich kandydatów zgłosiły jedynie trzy kluby: Igros Krasnobród, Unia Hrubieszów i Cosmos Józefów. Ten stan rzeczy nie zniechęca nas jednak do kontynuowania wysiłku zmierzającego do zorganizowania zabawy.

Przystępujemy zatem do drugiego etapu: do 10 marca br. przyjmować będziemy zgłoszenia bezpośrednio od kibiców poszczególnych klubów (z wyjątkiem Igrosu, Unii i  Cosmosu). Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy krolik.laszczow@gmail.com z podaniem swojego imienia i nazwiska, przyjętego pseudonimu, nazwy reprezentowanego klubu, adresu mailowego. Dane osobowe oraz adres mailowy pozostaną wyłącznie w dyspozycji organizatora i nie zostaną przekazane osobom trzecim. Liczymy przede wszystkim na udział w ZLT osób, które uczestniczą w Lidze Typerów organizowanej na stronach internetowych swoich klubów. W szczególności liczymy na zgłoszenia aktualnych liderów Ligi Typerów, którzy biorą udział w zabawie na stronie swoich macierzystych klubów, a o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spełniamy w ten sposób zamiar kibica ps. „Klusza”, który zgłosił chęć przystąpienia do zabawy. „Klusza” to doskonały typer i jednocześnie kibic Gromu Różaniec - lidera rozgrywek. „Kluszę” prosimy o podanie na wskazany wyżej adres mailowy niezbędnych danych i mamy nadzieję, że także kibice innych zespołów staną do rywalizacji.

Czekamy na indywidualne zgłoszenia.