SKŁAD: WOŚ - SOSNOWSKI, BŁYSKOŃ, ROGULSKI, TYSKI - JAMROŻ, STEFANIK, ZIELIŃSKI, RÓJ, SZAROWOLEC - KANIEWSKI oraz ŁAGOWSKI, LEPIONKA, KUZDRA, MIKOŁAJCZUK, SZCZERBA

avatar Dostaniecie i tak w dupe kORONA !

autor: ~anonim 2014-02-11 19:49:50

avatar super , tego sie spodziewamy

autor: ~anonim 2014-02-11 20:23:29

avatar 8:0 dla Hetmana, do przerwy Korona stawiała opór i przegrywała tylko jedną bramką, w drugiej połowie worek się rozwiązał.

autor: ~anonim 2014-02-11 22:16:31

avatar Kuczyński ma sciągnąc jeszcze 3 z "byłej" tomasovii. Ciekawe co na to nasi, też tyle dostaną za mecz??

autor: ~anonim 2014-02-11 23:32:40

avatar Korona bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszej połowie. Była równym przeciwnikiem dla zespołu z III ligi.
Druga połowa to brak sił ze strony Korony i w rezultacie utrata 7 bramek. Nie ma co się dziwić, Hetman jest na innym poziomie przygotowawczym niż Korona. Brawo za pierwszą połowę.
Pozdrawiam, kibic z Zamościa.

autor: ~obserwaqtor 2014-02-12 06:27:49

avatar ale dnno

autor: ~anonim 2014-02-12 07:18:20

avatar tak 1 połowa była wyrównana . w drugiej widać etap przygotowania hetman trenuje od stycznia a korona miała z 4 treningi. Po okresie przygotowawczym korona bedzie naprawde groźnym zespołem...

autor: ~anonim 2014-02-12 13:39:49

avatar Ilu zawodników nie było na tym sparingu ? Brytan Borowiak Kuzniarski kto jeszcze ?

autor: ~hahaha 2014-02-12 22:30:02

avatar hetman w pierwszej połowie dominowała le był nie skuteczny po za tym hetman w pierwszej połowie wystawił rezerwy korona przez cały mecz nie miała okazji na bramkę

autor: ~anonim 2014-02-13 00:16:00

avatar hetman w 1 połowie podstawowym składem grał
natomiast w 2 rezerwa
nie Znasz sie .nie Wiesz w czym rzecz a najwiecej do powiedzenia.

autor: ~anonim 2014-02-13 15:15:45

avatar 8-0??hahahaha

autor: ~zawodnik 2014-02-13 16:22:05

avatar Z czego debilu j***** ssie ciesYsz, hetman to 3 liga.. Podpisz się jak ty taki kozak jesteś to się spotkamy. A nie prawda jest ze w pierwszej połowie grał skład pierwszy.w drugiej połowie weszło kilku z pierwszego.kycko,aswalt

autor: ~xyz 2014-02-22 17:00:03

avatar panopwie, traktuje wasz zespol powaznie- WIEC JAKIM CUDEM MOZECIE MIEC W SKLADZIE SZCZEBRE?