Liga Typerów

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Zapowiedż 9 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Najbliższa 9 kolejka rundy jesiennej będzie chyba najciekawsza ze względu na bezpośrednie starcie dotychczasowego lidera z wiceliderem. Tego rodzaju mecze zawsze budzą najwyższe emocje.  I tak też będzie w Różańcu. Także kilka innych spotkań może dostarczyć kibicom niezłych emocji.

Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów

Piłkarzom Igrosu nie wiedzie się tej jesieni i zapewne chcieliby jak najszybciej spełnić tlące się  jeszcze nadzieje swoich sympatyków. Wydaje się jednak, że nie stanie się to tym razem. Wprawdzie Unia też nie błyszczy, ale nie straciła jeszcze nadziei na sukces w walce o awans. Dlatego nie zechce w Krasnobrodzie przegrać.

Nasz typ: 2.

Sokół Zwierzyniec - Cosmos Józefów

Sokół zajmuje eksponowane trzecie miejsce w tabeli i nie zanosi się, by stracił punkty z zespołem balansującym nad strefą spadkową. Piłka nożna jest grą wielce nieprzewidywalną, ale są pewne tego granice.  Każdy inny rezultat niż wyraźne zwycięstwo gospodarzy będzie sporą niespodzianką.

Victoria Łukowa - Huragan Hrubieszów

Tutaj nawet strata punktu przez gospodarzy byłaby sensacją. Huragan jest groźny tylko z nazwy, bo piłkarsko to całkowita flauta, czyli bezruch powietrza.

Sparta Wożuczyn- Ostoja Skierbieszów

Gospodarze nie grają najgorzej i z Łaszczowa wywieźli 1 punkt.  Ostoja jest i w tym sezonie mocna stąd Sparcie nie będzie łatwo o komplet punktów, choć gra u siebie.

Grom Różaniec - Huczwa Tyszowce

Hit kolejki i całej rundy jesiennej. To spotkanie wyjaśni, czy aspirujący do awansu Grom jest w stanie tego dokonać. Huczwa natomiast zechce w Różańcu dowieść, że jej IV-ligowy potencjał nie został w żadnym stopniu naruszony. Arcyważne spotkanie, chociaż jego rezultat nie rozstrzygnie jeszcze kwestii awansu. Zwycięzca zostanie samodzielnym liderem tabeli.

Aleksandria Aleksandrów - Olimpia Miączyn

Aleksandria w zupełnym odwrocie. Konieczność zdobycia ligowych punktów na własnym boisku wskazywałaby na Aleksandrię, ale od trzeciej kolejki rozgrywek ta drużyna nie zdobyła najmarniejszego nawet punktu. I tak chyba będzie i tym razem.

Nasz typ: 2.

Sparta Łabunie - Orkan Bełżec

Sprzeczny interes obu drużyn. Sparta chce się maksymalnie oddalić od strefy spadkowej, a Orkan z niej się wyrwać. Determinacja czyni cuda, ale Sparta zapewne wykorzysta atut własnego boiska.

Kryształ Werbkowice - Korona Łaszczów

Gospodarze w tabeli nieco wyżej, ale Korona gra w tej rundzie solidną piłkę. W ubiegłym sezonie Kryształ wygrał (3:o) z Koroną, lecz tym razem o bramki będzie trudniej.