Prasa - Dziennik Wschodni

• autor: KamilxN, 2011-06-19 18:45

Już myślą o wakacjach.

Nie tak miał wyglądać mecz wicelidera tabeli z ligowym średniakiem. Ale to goście pokazali wczoraj lwi pazur ogrywając Koronę na jej boisku. Po końcowym gwizdku sędziego trener łaszczowian najpierw pogratulował zwycięstwa szkoleniowcowi Unii Mirosławowi Nowakowi, aby chwilę później zrugać swoich podopiecznych.

(czytaj w więcej)

– Jestem zdenerwowany i zdegustowany tym co pokazali. Nie wiem po co niektórzy wyszli na boisko skoro myślami byli już na wakacjach – mówi Janusz Grula.

Hrubieszowianie prowadzili już w tym meczu 2:0. Najpierw Łukasza Sowę pokonał Damian Otręba, a chwilę później to samo uczynił Krystian Okoniewski. Gol tego ostatniego był wyjątkowej urody. – Krystian uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, z około 25 metrów w samo okienko – opisuje Krzysztof Jóźwik, kierownik Unii. To kolejne takie trafienie Okoniewskiego w tej rundzie.

Nadzieję Koronie dał tuż przed przerwą Piotr Borowiak, kapitan drużyny. Wietrząc w tym szansę, trener gospodarzy dokonał przed drugą połową dwóch zmian wpuszczając na boisko Marcina Późniaka i Adriana Szarowolca.

Ten drugi zdobył w końcówce gola, ale był to przysłowiowy łabędzi śpiew Korony, bo wcześniej goście doprowadzili do wyniku 3:1 po celnym strzale głową Rafała Oleszczuka.

– Mogło się to skończyć inaczej, ale byliśmy nieskuteczni. Unia co oddała strzał, to wpadało do naszej bramki. Mamy popsute humory, bo z czego tu się cieszyć. Jesienią wygraliśmy w Hrubieszowie 5:1, a teraz nie potrafiliśmy pokonać Unii na własnym boisku – kręci głową Grula.

Radość zapanowała za to w obozie hrubieszowian. – Cieszymy się z kolejnych trzech punktów. W drugiej połowie graliśmy konsekwentnie i nie daliśmy gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Sam mecz też mógł się podobać kibicom, bo było w nim dużo sytuacji podbramkowych i było na co popatrzeć – uważa Jóźwik.

Źródło:www.dziennikwschodni.pl

autor: ~! 2011-06-19 18:53:53

avatar Jaki wicelider ? Jak nim jest Ostoja

autor: ~kibic LKS 2011-06-19 20:45:47

avatar szarika duzo wczesniej trzeba bylo dac do przodu. Najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu!

autor: ~anonim 2011-06-19 21:08:26

avatar racja Szarik i Polus dużo wniósł do gry ale romek to klapa

autor: ~info 2011-06-19 22:31:12

avatar zgadza sie. udane zmiany w kolejnym meczu tak powinni zaczac z przodu. polus i szarik to calkiem dobre polaczenie. pozdro

autor: ~mario 2011-06-22 15:15:25

avatar wystarczy wyjebać sowę z bramki i wszystko będzie w porządku widziałem wiele jego meczy ale ten ostatni w jego wykonaniu to dno

autor: ~syYYjChWVM 2011-08-12 15:48:13

avatar Thanks for sahirng. Always good to find a real expert.